poke-ua
Інформація про сайт
Poké-UA  Український покéмон портал! Сайт присвячений аніме Pokémon та всім, що з ним зв'язано. 
Poké-UA — мабуть, єдиний інтернет сайт даної тематики, який озвучується українською мовою. Може наша мова не така популярна, як російська чи англійська, проте українські фанати покемонів заслуговують на право мати свій віртуальний простір де злегкістю можна писати без перекладача і без боязні допустити помилку в правописі!
Завжди радий бачити Вас на Poké-UA! З повагою адміністрація!

Правова інформація
Власники і творці даного сайту не несуть абсолютно ніякої відповідальності за використання матеріалів, доступних на цьому сайті, а так само за зміст посилань, надісланих користувачами, і за ту інформацію, яка міститься в посиланнях. Даний проект є некомерційним, тому автори не несуть жодної матеріальної відповідальності, з цього випливає, що ніщо не може бути підставою для їх судового переслідування. Ресурс не містить порнографічних матеріалів, тому доступ до інформації надається всім людям без вікових обмежень.
Ресурс не має власного файлового архіву, вся інформація по посиланнях викачується з чужих ресурсів, і ми ні за яких умов і обставин не несемо відповідальності:
1. за якість і склад цієї інформації;
2. за використання посилань і інформації, представлених на цьому сайті;
3. за наслідки, які прямо або побічно спричинило за собою використання інформації, розміщеного на цьому сайті.
Вся інформація представлена ​​виключно в ознайомлювальних цілях і призначена тільки для перегляду, а це означає, що: Ви можете отримувати з сайту будь-які матеріали тільки в цілях ознайомлення і надалі зобов'язуєтесь купити ліцензійний продукт (крім випадків, коли матеріал поширюється виробником безкоштовно);
Ви зобов'язуєтесь не застосовувати отриману за нашими посиланнями інформацію в цілях, заборонених ККУ, КК РФ.

Інформація для правовласників
Якщо Ви є правовласником якого-небудь матеріалу, посилання (або посилань) на який розміщена на цьому сайті, і не хотіли б щоб дана інформація поширювалася користувачами без Вашої на те згоди, то ми будемо раді сприяти Вам, видаливши відповідні посилання.
Для цього необхідно, щоб ви надіслали нам лист (в електронному вигляді) в якому вказали нам наступну інформацію:
Документальне підтвердження ваших прав на матеріал, захищений авторським правом:
Відсканований документ з печаткою, або email з офіційного поштового домена компанії правовласника, або інша контактна інформація, що дозволяє однозначно ідентифікувати вас, як правовласника даного матеріалу.
Текст який Ви бажаєте розмістити в супроводі інформації, що видаляється.
У ньому ви можете вказати де, і на яких умовах можна отримати інформацію, посилання на яку були видалені, а так само ваші контактні дані, для того щоб користувачі могли отримати від вас всю цікаву для них інформацію щодо даного матеріалу.
Прямі посилання на сторінки сайту, які містять посилання на дані, які необхідно видалити.

Після цього, ми видалимо необхідні Вам посилання з сайту.